Barstolar Snaps

611290

BARSTOLAR, 4 st, "Snaps", Johanson design, Markaryd, 1900-talets andra hälft, gul sits i konstläder, sitthöjd ca 70 cm

En extra sits medföljer, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Barstolar Snaps

Budhistorik (21 bud)
4618381
1 600
4618173
4618052
1 400
4617183
1 300
4617183

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.