Leif Jacobson väggrelief

611278

LEIF JACOBSON (född 1959): "Unity silver", väggrelief, silverfärgad keramik, kvinnofigurer, signerad och daterad Leif Jacobson 2013, numrerad 79/100, ca 29x19 cm

Konst, Skulpturer, Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Baltzarsgatan 6, Malmö

Leif Jacobson väggrelief

Budhistorik (5 bud)
4619425
500
4619321
450
4619134
4619134
4609696

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.