Örjan Sätre oljemålning

611277

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Spegling Råstasjön, signerad Örjan Sätre, olja på duk, ca 50x75 cm

Fack 39

Örjan Sätre oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4619228
1 300
4610389
4602475

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.