Stolar rokokostil

611274

STOLAR, 8 st, 1900-talets mitt, rokokostil, vitbemålade, sitthöjd ca 49 cm

Bruksslitage, senare målning, ställvis förlust av färg, repor, märken

Möbler, Stolar

Stolar rokokostil

Budhistorik (9 bud)
4626532
3 200
4625498
4625496
2 800
4624419
2 600
4620641

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.