Marino Marini litografi

611273

MARINI MARINO (1901-1980): efter, "Le cavalier", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, färglitogrsafi tryck, bildmått ca 56x46 cm

Fack 21

Marino Marini litografi

Budhistorik (26 bud)
4611905
4 400
4619264
4 200
4611905
3 800
4617119
3 600
4611905
2 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.