Bordsdekoration sterlingsilver

611271

BORDSDEKORATION, sterlingsilver, London 1913, otydligt stämplad, föreställande pojke i vagn dragen av björnungar, längd ca 7 cm, vikt ca 42 g

Slitage, något skev

Silver

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (12 bud)
4626932
1 300
4627275
4626932
4626755
4626755

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.