Thorsten Rittun oljemålning

611270

THORSTEN RITTUN (1929-2018): Liggande kvinna, signerad och daterad Th Rittun 73, olja på duk, ca 50x100 cm

Tavelvagn 1

Thorsten Rittun oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4616408
4616111
2 400
4613841
4607117
1 600
4606156

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.