Vedkärl koppar

611267

VEDKÄRL, koppar, 1900-talets början, fötter i form av lejontassar, höjd ca 27, 63x32 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Metall

Rum 7

Vedkärl koppar

Budhistorik (27 bud)
4614588
3 200
4614907
4614588
2 400
4614107
4610347

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.