Oidentifierad konstnär

611261

OIDENTIFIEREAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Sydländsk bergsby, olja på pannå, ca 31x47 cm

Konst, Äldre måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (87 bud)
4618696
580 000
4618716
560 000
4618696
520 000
4618708
500 000
4618696
490 000

Slutpris SEK:
580 000
55 970 EUR, 63 568 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.