Philip von Schantz färglitografi

611257

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Sutare Ti´ncati´", signerad och daterad von Schantz -84, 158/170, färglitografi, bildstorlek ca 36x53 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 14

Budhistorik (20 bud)
4626732
1 300
4626730
4623703
4622496
4621587
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.