Bertil Vallien

611255

BERTIL VALLIEN, flaska, ca 1960/70-tal, klar glasmassa med underfång i blått och brun, signerad undertill och märkt ''a fois'', höjd ca 33 cm

Bruksslitage

Glas, Övrigt glas

Bertil Vallien

Budhistorik (16 bud)
4627027
4626692
950
4627026
950
4626692
900
4626768
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.