Karmstolar gustaviansk stil 1800-tal

611254

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800-talets slut, bronserade, resårstoppade sitsar, fast klädsel, sitthöjd ca 49 cm

Slitage, nött textil

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (5 bud)
4618201
4618200
4618199
4614038
4613668

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.