Sideboard 1900-talets mitt

611250

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teak fanéring, 1 par skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 71, 102x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Sideboard 1900-talets mitt

Budhistorik (26 bud)
4626727
3 200
4625050
4625766
4625050
2 600
4624976
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.