Svante Skogh sideboard

 
 
 
Auktionsnr
611249
 
Beskrivning

SVANTE SKOGH, barskåp / sideboard, 1960-tal, teak fanéring, klaff med spegelbeklädd inredning samt belysning, 1 par skjutdörrar, med bakomliggande hyllplan och utdragslådor under, höjd ca 80, 142x33 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
 
Kategorier
Möbler, Skåp, byråer, Design
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 6
 
 
 
Svante Skogh sideboard
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (27 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4625543
2019-02-07 23:37:46
2 400
4617191
2019-02-04 21:06:18
2 200
4615117
2019-02-03 21:36:58
2 000
4615114
2019-02-03 21:36:46
1 900
4615110
2019-02-03 21:36:20
1 800
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-02-08 kl 17:56
Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
4 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK