Väggpendyl

611245

VÄGGPENDYL, empirestil, 1900-tal, krön i form av lyra, kolonner som sidodekor, pastellage, höjd 67 cm, nyckel och pendel medföljer

Bruksslitage, pastellageskador

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel medföljer och finns att avhämta på utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 2

Väggpendyl

Budhistorik (5 bud)
4607034
4605498
450
4604230
4603897
4601277

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.