Väggpendyl

611240

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal, krön i form av urna, girlander, godronnering, pastellage, höjd 90 cm, pendel och nyckel medföljer

Visst bruksslitage och pastellageskador

Ändringar/tillägg
Pendel och nyckel avhämtas på utlämningen

Klockor/Ur

Rum 2

Väggpendyl

Budhistorik (15 bud)
4616375
2 800
4603431
2 600
4616374
2 400
4603431
4607043

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.