Hängskåp rostfritt stål

611239

HÄNGSKÅP, rostfritt stål, Tage Widholms rostfria, Stockholm, två invändiga hyllplan, dörrar med glas, höjd 100, bredd 60, djup ca 33 cm

Bruksslitage, smärre repor

Ändringar/tillägg
Tung

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Hängskåp rostfritt stål

Budhistorik (6 bud)
4612966
4612965
500
4608620
450
4608619
4608618

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.