Soffa jakaranda

611228

SOFFA, troligen Hans Olsen, France & Søn, benställning i jakaranda, Danmark, 1960-tal, tresitsig, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 185 cm, CITES-Intyg medföljer

Slitage, repor

Möbler, Soffor

Rum 4

Soffa jakaranda

Budhistorik (11 bud)
4620697
4 800
4620510
4 600
4620510
4 200
4616873
4616873
3 600

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.