Yrjö Edelmann litografi

611226

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med kvinna, signerad Y. Edelmann, E.A., färglitografi, bladmått ca 54x67 cm

Något blekt

Fack 18

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (11 bud)
4609413
4620829
750
4609413
700
4618202
650
4609413
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.