Carl Malmsten Släden

611223

CARL MALMSTEN, "Släden", satsbord, 3 dlr., körsbär samt valnöt, brännmärkt, höjd ca 56, 70x41 cm

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 13

Carl Malmsten Släden

Budhistorik (10 bud)
4614283
7 200
4612658
7 000
4606475
6 800
4611009
6 600
4606475
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.