Sidobord och fällbord

611216

FÄLLBORD, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, med svarvad fot i björk resp, skiva fanérad i björk/masubjörk, höjd ca 73, 91x87

Brukssltiage, mindre reva i bordsskivan, lagning på undersida av skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sidobord och fällbord

Budhistorik (4 bud)

4618524
700
4618523
650
4604398
600
4602045
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.