Dinky Toys modellbilar

611213

DINKY TOYS MODELLFORDON, 3 st, 1950-60-tal, Frankrike, bestående av Fiat 1200 nr 531, Peugeot 404 nr 553, Simca Chambord nr 24K, samtliga i fabriksförpackningar

Obetydliga skador

Leksaker, Diverse

Monter 7

Dinky Toys modellbilar

Budhistorik (24 bud)
4633731
1 900
4616290
1 800
4633237
1 800
4616290
1 400
4626896
1 400

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.