Bankeryds belysning bordsarmatur

611195

BANKERYDS BELYSNING, bordsarmatur, 1900-talets slut, brons, dekor i form av poserande kvinna, kupa i opalinglas, höjd ca 54 cm

Kupan med nagg och spricka

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 2

Budhistorik (9 bud)
4621930
700
4620949
650
4612536
600
4620948
550
4612536
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.