Marni brosch svart grön och vitmelerad

611193

MARNI, brosch, svart, grön- och vitmelerad plast, längd 6,5 cm

Slitage, repor

Fashion

Budhistorik (3 bud)

4619594
4609049
4607234

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.