Bordsur

611166

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, förgylld brons, krönt av kvinna, höjd ca 33 cm

Senare batteri urverk

Klockor/Ur

Bordsur

Budhistorik (11 bud)
4616502
850
4616501
4616501
700
4614667
650
4614667
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.