Picasso

611162

PABLO PICASSO (1881-1973) Faun et Marin, litografi, daterad i trycket 3.6.56., färglitografi, ca 11x8 cm

Gulnader

Monter 17

Picasso

Budhistorik (30 bud)
4616352
4 200
4616347
4616351
4616347
3 400
4616209
3 200

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.