Madeleine Pyk olja på pannå

611160

MADELEINE PYK (född 1934): "Ängeln", signerad M Pyk, olja på pannå, ca 25,5x34,5 cm

Rum 21

Madeleine Pyk olja på pannå

Budhistorik (13 bud)
4615204
3 400
4610763
3 200
4608487
4608484
2 800
4608482
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.