Akvarell 1925

611155

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR/RAM, Sydländsk by, signerad och daterad -25, akvarell på papper, ca 26,5x35,5 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Akvarell 1925

Budhistorik

2019-02-04 kl 16:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.