John Ivar Berg akrylmålning

611153

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Planets pathfinder", monogramsignerad samt daterad 96, akryl på duk, ca 68x80 cm

Fack 16

John Ivar Berg akrylmålning

Budhistorik (1 bud)

4602260
2019-01-29 18:18:14

2019-02-05 kl 13:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.