Finsk konstnär

611148

FINSK KONSTNÄR (1900-tal), Hus med väderkvarn, otydligt signerad och daterad -22, akvarell på papper, ca 29x36 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Finsk konstnär

Budhistorik (1 bud)

4617084
2019-02-04 20:24:31

2019-02-04 kl 21:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.