Eva Cohen oljemålning

611130

EVA COHEN / MALARKA (1946-2016): Skånskt landskap, signerad och daterad E Malarka 19.01. 2001, olja på duk, ca 73x90 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Eva Cohen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4616554
4615851
4615848
4615845
850
4609562

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.