Hylla för postsortering

611129

HYLLA, 1900-talets mitt, grönlackerad metallkonstruktion med postfack, hylla med laminat, höjd ca 187, 104x77 cm

Slitage, ställvis hårdare, smärre skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Hylla för postsortering

Budhistorik (7 bud)
4615311
4605089
4605088
4600773
4600772
750

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.