Charles Sjöholm

611126

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): ''Öregrund'', signerad och daterad á tergo -69, olja på pannå, ca 50x61 cm

Tavelvagn 1

Charles Sjöholm

Budhistorik (21 bud)
4615794
1 800
4615787
1 700
4615787
1 600
4615717
4615785
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.