Lars Halle Halldin oljemålning

611117

LARS HALLE HALLDIN: Stilleben med frukter, signerad samt daterad 1974, olja på duk uppfäst på pannå, ca 60x59 cm

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

4613430
2019-02-03 10:06:41

2019-02-04 kl 12:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.