Fickur i 18 k guld

611114

FICKUR, 18 k guld, 1890-tal, innerlock i metall, cylindergång, diameter 41 mm, vikt ca 41,7 g, WALLERIUS, fickur medföljer

Går ej, SAV garanterarj ej funktionen, skador och slitage

Klockor/Ur

Fickur i 18 k guld

Budhistorik (12 bud)
4622218
4622205
4622205
1 800
4620612
1 700
4620309
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.