Gösta Gustavson

611113

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): "Utkant - Paris" (Eiffeltornet i bakgrunden), signerad och daterad Gösta Gustavson 1968, akvarell, ca 21,5x26 cm

Fack 35

Gösta Gustavson
Budhistorik (6 bud)
4616359
4616358
4615605
750
4615604
4614849

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.