Poul S Nielsen olja

611106

POUL S NIELSEN (Danmark, 1920-1998): Syende kvinna, monogramsignerad PN, olja på duk, ca 60x54 cm

Ospänd duk

Fack 48

Poul S Nielsen olja

Budhistorik (9 bud)
4617088
2 600
4616837
2 400
4617087
4616837
1 300
4613965

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.