Martin Heap skulpturer

611103

MARTIN HEAP (född 1950): figurkompositioner, skulpterat och bemålat trä, atergo signerade och daterade Martin Heap 98-04, monterade, ca 14x9,5-26x17 cm

Konst, Skulpturer

Martin Heap skulpturer

Budhistorik (4 bud)

4616335
4616298
900
4611391
500
4600191

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.