Ljusstakar sengustaviansk stil

611102

LJUSSTAKAR, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, delvis brännförgylld brons, stammar av blått glas, marmorsocklar, lösa manschetter, höjd 25,5 cm

Kompletterade, ena manschetten med äldre lagning, socklar olika

Diverse

Budhistorik (12 bud)
4619503
6 600
4602062
6 400
4619502
6 400
4602062
6 200
4619500
6 000

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.