Kerstin Thorvall blyerts

611094

KERSTIN THORVALL, Kerstin (1925-2010): Man och kvinna, monogramsignerad o daterad KT -01, pastell, bildmått 36x29 cm

Fläckar

Fack 37

Kerstin Thorvall blyerts

Budhistorik (3 bud)

4616970
4614373
4599161

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.