Ställ 1800-talets första hälft

611093

STÄLL, 1800-talets första hälft, svärtat gjutjärn, i form av lyra med seraf, fem krokar för upphängning, höjd 17 cm

Smärre slitage, mindre dekorförlust

Diverse

Budhistorik (16 bud)
4615657
4615692
4615657
950
4615691
900
4615657
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.