Lennart Olausson Öland

611084

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Väntan", signerad och daterad Lennart Olausson -82, tusch, ca 41x26 cm

Fack 37

Lennart Olausson Öland

Budhistorik (18 bud)
4617328
1 600
4617336
4617328
1 400
4617323
1 300
4617319

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.