Jean Bazaine färglitografi

611082

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Paysage de Montagne,1960 , signerad i blyerts Bazaine 60 och numrerad 20/150, färglitografi, ca 46x57 cm

Gulnader, fläckar

Fack 37

Jean Bazaine färglitografi
Budhistorik (1 bud)

4600154
2019-01-28 18:23:31

2019-02-04 kl 19:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.