Bror Börjesson oljemålning

611080

BROR BÖRJESSON (1900-tal): Strandmotiv, signerad Bror Börjesson, olja på duk, ca 33x41 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Bror Börjesson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4601555
4601012
4600615
4599310

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.