Rökbord

611076

BORD, s k rökbord, 1900-tal, benställning med svarvad dekor, mässingsskiva med reliefdekor, höjd ca 42, diameter 58 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Rökbord

Budhistorik (10 bud)
4616743
750
4616726
700
4616741
650
4616726
600
4616740
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.