Byst

611070

BYST, 18/1900-tal, föreställande romersk härförare, patinerad brons, bär signatur P. Mormile, monterad på stenpostament, höjd 22,5, total höjd 43 cm

Postament med sprickor och lagningar

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Byst

Budhistorik (6 bud)
4614268
4612566
4612056
4608651
4605621

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.