Herrfickur i 14 k guld

611055

FICKUR, 14 k guld, 1920-tal, innerlock i metall, boettnr. 327091, diameter 52 mm, vikt ca 80,3 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gåvogravyr, bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Herrfickur i 14 k guld

Budhistorik (11 bud)
4610716
2 800
4605711
2 600
4605612
2 400
4605710
4605612

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.