Taklampa

611051

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, 5-armad stomme i mässing, med lösa slipade kupor i kristallglas, höjd ca 60 cm, diameter ca 33 cm

Bruksslitage, en kupa med fotringsnagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa

Budhistorik (3 bud)

4612191
4605759
4600351

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.