Bordsplateau Louis XVI

611050

BORDSPLATEAU, Louis XVI, argent haché, genombruten sarg med balustrad och pärlstav, fält med festoner, claw and ball fötter, kvicksilverfolierat glas, höjd 7, diameter 59 cm

Slitage, smärre folieringsskador

Diverse, Selected

Kundcenter

Bordsplateau Louis XVI

Budhistorik (28 bud)
4614202
24 000
4614205
24 000
4614202
23 000
4614199
22 000
4614199
21 000

Slutpris SEK:
24 000
2 316 EUR, 2 630 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.