Sakari Laitinen, målning

611046

SAKARI LAITINEN (1937-2015) Komposition, signerad samt daterad -09, akryl på papper, 38x32 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Sakari Laitinen, målning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4635164
280
4632097
240
4632092
220
4632090
200
4628508
100

Slutpris EUR:
280
2 902 SEK, 318 USD
Utropspris EUR: